Skip to content Skip to footer

12.ULUSLARARASI DEĞİRMEN VE YEM TEKNOLOJİLERİ FUARI

Grain Tech Bangladesh-2024

Fuar Tarihi: 25-27 NİSAN 2024

Organizatör: Limra Expo

Şehir/Ülke: Dhaka / Bangladesh

Fuar Alanı: International Convention City Basundhara

 

Grain Tech Bangladesh Fuarı ve Konferansı, 25-27 Nisan 2024 tarihlerinde Dhaka, Bangladeş’teki Uluslararası Konvansiyon Şehri Bashundhara’da gerçekleşecek önemli bir tarım ve gıda endüstrisi etkinliğidir. Bu platform, pirinç, buğday, baklagiller, yağlı tohumlar, baharatlar, süt ve yem gibi tüm gıda sektörlerinde teknolojik ilerlemeyi ve değer katmayı teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

Geçmişteki Grain Tech Bangladesh etkinliği, Türkiye, Hindistan, Polonya, Fransa, İtalya, İngiltere, Çin, ABD, Hollanda, İspanya, Japonya, Güney Afrika, Yeni Zelanda, Tayvan, İsviçre, Almanya, Tayland, Rusya, Malezya, Hong Kong, Umman, İran, Brezilya ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi dünya genelinden 30’dan fazla ülkenin katılımını gördü. Bu ülkeler, tahıl endüstrisinde kapsamlı ürün ve teknolojilerini sergilediler.

Bu yılki etkinlik, daha fazla uluslararası katılım ve teknolojik işbirlikleri kurma arzusuyla Bangladeş’e gelen birçok ülkenin beklentisiyle büyük bir etki yaratmayı vaat ediyor.

Grain Tech Bangladesh, endüstri profesyonelleri, katılımcılar ve ziyaretçilerin bilgi alışverişi yapabileceği, iş fırsatlarını keşfedebileceği ve küresel tahıl ve gıda sektörlerinin genel büyümesine katkıda bulunan işbirliklerini teşvik edebileceği dinamik bir platform olarak hizmet veriyor. Bize, inovasyonun fırsatla buluştuğu Dhaka’nın kalbinde Grain Tech Bangladesh 2024 etkinliğinde katılın.

Fuar Galeri