Skip to content Skip to footer

Bizimle Dünyaya Açılın

Tarihçe

Her şey bir fikir ile başlamıştı. Yıl 2013. Mükemmeliyetin ve mutluluğun vazgeçilmez iki kavram olarak benimsendiği Ulusal ve Uluslararası Fuar Organizasyonları Kuruluşları ile yapmış olduğumuz çalışmaların bize vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerimize daha iyi çözümler üretmek için bir “yenilikçilik” anlayışıyla Ekim-2023 tarihi itibariyle sektörde yeni bir ekol yaratacak MARJİNAEXPO markası ile çalışmalarımıza başladık. Yoğun çabalar, çevik bir takım çalışması, mutlulukla tanışan onlarca Müşteri bugün birbirinden değerli yüzlerce kuruluş ile yeni hedeflere doğru ilerlemekteyiz.

Biz Varız

Fuar Organizasyon Kuruluşunun gerçek ve tüzel kişiler açısından vazgeçilmez ve çok önemli olduğunu düşünüyoruz. MARJİNALEXPO ailesi olarak Fuar organizasyonlarını güçlendirmek için en iyi hizmetlerini tedarik etmek amacıyla varız. Yenilikçi, çözüm odaklı ve verimli çalışmalarla müşterilerilerimize gereken değeri ve hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Değerler

En temel değerimiz “Fuar Organizasyonları içerisinde en verimli hizmetleri ” vermektir. Müşterilerimiz ve paydaşlarımız ile “gizlilik” anlayışı içerisinde çalışmak, dürüstlük ve adil davranma, bireye saygı; Yenilikçilik,  Verimlilik “Çözüm Kapısı”

Başaracağız

Yeniliklere açık, teknolojinin nimetlerinden faydalanan, iletişimi geliştirme sözüne bağlı, değişime inanan ve açık, çevik, maliyet etkin bir kuruluşuz ve ulusal ve uluslararası düzeyde parmakla gösterilen, MARJİNALEXPO firmamızı dünyaya doğru bir şekilde duyuran fuarlar dünyasına hizmet veren lider bir hizmet sunucusu kuruluş olmayı  müşterilerimizle başaracağız.

Verimlilik

Hizmet alırken kaliteden memnun kalmalısınız, Düzenlemiş olduğumuz fuar organizasyonlarına bizimle katılmanız firmanıza katma değer yaratacağı mutluluğu bizlerle paylaşmanız dilek ve temennilerimizle.

“Olağan” ile yetinmeyip size “olağanüstü” bir yaklaşımı sunuyoruz. Verimlilik esaslı çalışmalarımızda uygun zaman, uygun maliyet, güvence dolu ve yeni müşteriler edinmenizde sizlere alternatif çözümler üreterek firmanızın büyümesinde daima yanınızda olacağız…

Hizmet Standartları Tablosu

MARJİNALEXPO, Hizmet Anayasası ve Sürdürülebilir Kalite Anlayışı ile tüm hizmetlerini bir standart değerlendirme sürecinden geçirmektedir. Memnun olmadığınız bir hizmet için sizden asla bir beklentimiz olmayacak!

Tek Alanda Uzmanlık

Farklı olmak, benzememek ya da özgün olmak. Her biri aynı görünse de gözümüze bizim için çok önemli farklılıkları barındırmaktadır.

Hizmetlerimiz

Ana Sektörler

Tarım ve Hayvancılık
Yapı ve İnşaat
Ambalaj ve Ambalaj Teknolojileri
Deri ve Ayakkabı
Tekstil ve Moda
Kozmetik, Güzellik ve Kuaförlük
Makina ve Ekipmanları
Gıda ve Gıda Teknolojileri

Partnerler

Kalite Sertifikalarımız