Skip to content Skip to footer

12.ULUSLARARASI TARIM VE TARIM MAKİNALARI FUARI

Agro Machinery Fertilizer & Seeds Expo-2024

Fuar Tarihi: 25-27 NİSAN 2024

Organizatör: Limra Expo

Şehir/Ülke: Dhaka / Bangladesh

Fuar Alanı: International Convention City Basundhara

 

Bangladeş’in tarım sektörü önemli bir büyüme yolunda ilerliyor. Sektör, dünya çiftçilik ekipmanları sahnesine katkısı açısından olumlu haberlerle dolu. Aslında, eğilimler, Bangladeş’in küresel Tarım Makineleri, çiftlik ekipmanları, kimyasallar, sulama ve tohum pazarındaki payında gelecek yıllarda büyük bir artışa işaret etmektedir. Bangladeş tarım ekipmanları ve ürün sektörünün üstün performansı, Bangladeş’in tarım sistemlerinde mekanizasyonun teşviki ve benimsenmesine yönelik hem devlet hem de özel sektörün çabalarının bir sonucudur.

Neden Katılmalısınız?

 1. Potansiyel Müşterilerle Tanışma ve Bağlantı Kurma: Fuar, potansiyel müşterilerle yüz yüze gelme ve ilişki kurma fırsatı sunar.

 2. Mevcut Müşterilerle Bağlantıyı Güçlendirme: Fuar, mevcut müşterilerle güçlü bağlantılar kurma ve ilişkileri daha da güçlendirme şansı sunar.

 3. Sektördeki Yenilikleri Öğrenme: Fuar, sektördeki yeni gelişmeleri öğrenme fırsatı sunar.

 4. İşinize Yardımcı Olabilecek Yeni Şirketlerle Tanışma: Fuar, işinizi destekleyebilecek yeni şirketlerle tanışma olanağı sunar.

 5. Fuar Süresince Yeni Müşterilerle Anlaşmalar Yapma: Fuar, yeni müşterilerle görüşmeler yaparak iş anlaşmaları gerçekleştirme şansı tanır.

 6. Markanızı Güçlendirme (veya Kurma): Fuar, markanızı güçlendirmek veya kurmak için etkili bir platform sunar.

 7. Rakiplerinizin Başarılı Olduğu Noktaları Öğrenme: Fuar, rakiplerinizin doğru yaptığı şeyleri öğrenme imkanı sağlar.

 8. Satış Fırsatlarının Hızla Genişlemesi: Fuar, satış potansiyelinizi hızla genişleterek müşteri veritabanınızı artırma şansı sunar.

 9. Hedef Pazarınıza Doğrudan Hitap Etme: Fuar, hedef pazarınıza doğrudan ulaşma fırsatı sunar.

 10. Satış ve Müşteri Üretimi Stratejinizi Optimize Etme: Fuar, satış ve müşteri üretimi stratejinizi optimize etme şansı sunar.

 11. Patlayan Asya Bölgesinde Büyüyen Pazar Fırsatları: Fuar, Asya bölgesindeki patlayan pazar fırsatlarına yönelik büyüme imkanlarını keşfetme şansı tanır.

 
 

Fuar Galeri