Skip to content Skip to footer

AFRİKA GIDA FUARI KENYA

Africa Premier B2B Event For Global Food Trade (9-11 July 2024)

Fuar Tarihi: 9-11 Temmuz 2024

Organizatör: MIE Events DMCC

Şehir/Ülke: Kahire-MISIR

Fuar Alanı: Kenyatta International Convention Centre

Milyarlarca dolarlık kazançlı bir Yiyecek ve İçecek pazarının merkezinde, 16-18 Temmuz 2024 tarihleri arasında Nairobi, Kenya’daki Kenyatta Uluslararası Kongre Merkezi’nde (KICC) gerçekleşecek olan Africa Food Show Kenya (AFS Kenya 2024), katılımcılar için ideal bir B2B platformunu temsil ediyor: 

Dünyanın dört bir yanından 8000’den fazla ticari ziyaretçi, katılımcılara büyüyen Afrika pazarına katılma konusunda rakipsiz bir fırsat sunuyor.

Müşterilerinizin ve iş ortaklarınızın olacağı yerde olun ve arka planda markanızla birebir etkileşimler yoluyla yüksek düzeyde etkileşimli ilişkiler geliştirin. Ayrıca B2B ağ oturumlarımızdan da yararlanabilirsiniz.

Bu program, katılımcıların, ön kayıt yaptıranların ve ziyaretçilerin, katılımcıların profillerini görüntülemelerine ve etkinlikte kiminle tanışmak istediklerini seçmelerine olanak tanıyan proaktif bir gösteri öncesi platformu oluşturulacak.

Afrika’nın en hızlı büyüyen ekonomilerinden birinde ürün lansmanlarınızı hızlandırın. Afrika pazarındaki karar vericilerle temasa geçin ve ürününüzü tanıtabilirsiniz.

Africa Food Show – Kenya’ya katılanların %90’ından fazlası karar vericiler, satın almacılar veya tüccarlardan oluşuyor ve bu da etkinliğin gerçek iş fırsatları sunduğunun altını çiziyor.

Konferans oturumlarına katılın ve küresel ticarette önem taşıyan güncel konular hakkında en iyi uzmanlardan bilgi ve görüş edinebilirsiniz.

 

Fuar Galeri