Skip to content Skip to footer

AFRİKA GIDA FUARI MOROCCO

North Africa's Largest Agricultural & Food Show

Fuar Tarihi: 19-21 Kasım 2024

Organizatör: MIE Events DMCC

Şehir/Ülke: Casablanca, MOROCCO

Fuar Alanı: Office Des Changes

Milyarlarca dolarlık kazançlı bir Yiyecek ve İçecek pazarının merkezinde, 19-21 Kasım 2024 tarihleri arasında Kazablanka Fas’taki Office Des Changes’de gerçekleşecek olan Africa Food Show Morocco (AFS Fas 2024), küresel yiyecek ve içecek tedarikçileri için ideal bir B2B platformunu temsil ediyor Tarladan buzdolabına kadar tüm değer zincirini kapsayarak Afrika’daki ayak izlerini artırma konusunda istekli.

“Doğru Zaman ve Yer”de düzenlenen AFS, size yeni bölgeleri keşfetme ve ihracat faaliyetlerinizi çoğaltma, aynı zamanda küresel şirketlerle ve diğer profesyonellerle buluşup ağ kurarak en son pazar trendlerini, en son üretimi tartışmak için özel bir fırsat sunuyor. ve işleme teknolojileri.

Aile çiftliklerinden çok uluslu güç markalarına kadar, Africa Food Show’daki hem katılımcılar hem de ziyaretçiler, ortaklık anlaşmalarını etkileşimde bulunmak ve tartışmak, acentelik ve distribütörlük sözleşmeleri imzalamak ve yeni pazar stratejileri ve işbirliği prosedürleri geliştirmek için 3 tam gün sürecek.

Fuar Galeri