Skip to content Skip to footer

ULUSLARARASI MAKİNA VE EKİPMANLARI FUARI

Metalshow-2024

Fuar Tarihi: 14-17 MAYIS 2024

Organizatör: Romexpo

Şehir/Ülke: Bükreş/Romanya

Fuar Alanı: Romexpo Fuar Merkezi

METAL SHOW & TIB, endüstri için her şeyi kapsayan, tüm teknolojik zincir için gerekli olan makineler ve ekipmanların tamamını içeren tek nokta alışverişi platformudur. Her şeyi bir arada bulabilir ve endüstri ile bağlantı kurabilirsiniz.

İşte en yeni sergilenen teknolojileri, ürünleri ve hizmetleri bulacağınız yer:

sac metal işleme, makine takımları, debitaj, yüzey işleme, kaynak, otomasyon, endüstriyel robotlar ve cobot’lar, ölçme ve kontrol, endüstriyel yazılım, araçlar, yağlar ve soğutucular, endüstriyel tedarikçiler, ham maddeler, malzemeler ve yarı mamuller.

  1. Etkinlik, her yıl endüstrideki en önemli markaları bir araya getirmeyi başarıyor.

  2. En temsilci endüstri sektörlerinin segmentlerini tek bir yerde bulabilirsiniz.

  3. Dünya çapında uzmanlar tarafından sunulan metal işleme endüstrisi için en yeni teknolojileri, uygulamaları ve teknik çözümleri benzersiz CANLI gösterimlerle izleyin.

  4. Yüzlerce sergileyen şirketten ürünleri görüntüleyin ve teklifleri karşılaştırın. Bilgiyi doğrudan kaynaktan ve şirket temsilcilerinden, yüz yüze görüşmeler aracılığıyla uzman tavsiyeleri alırsınız.

  5. Endüstriyel ekipmanların lansmanına katılın, siparişler gönderin, müzakere yapın ve sadece fuar süresince sunulan özel fiyatlar ve koşullardan yararlanma fırsatınız olabilir.

Fuar Galeri