Skip to content Skip to footer

ULUSLARARASI MEDİKAL EKİPMAN VE TIBBİ AKSESUARLAR FUARI

Rommedica-2024

Fuar Tarihi: 10-12 EKİM 2024

Organizatör: Romexpo

Şehir/Ülke: Bükreş/Romanya

Fuar Alanı: Romexpo Fuar Merkezi

Fuar, yazılım ve tıbbi ekipman şirketlerine, eczane şirketlerine, tıp finans ve leasingine, tıbbi merkezlere ve tıbbi alanlardaki dernek ve kuruluşlara hitap eden, tıp alanındaki en son trendleri sunacak bir etkinlik olacak.

Rommedica, alanındaki doktorlar, hemşireler ve diğer profesyoneller için önemli bir etkinliği temsil ederek, teklifinizi sunmak için mükemmel bir ticaret fuarı olmaya toplamda katkıda bulunuyor.

Etkinlik, tıbbi ve farmasötik sistem oyuncuları için önemli bir bilgi kaynağıdır. Her iki sektörden, hem kamu hem de özel sektörden sağlık sistemi temsilcileri için zorunlu bir bilgi kaynağıdır. Uzman personele, tıbbi eylemi kolaylaştırmak ve iyileştirmek amacıyla tasarlanmış teknoloji ve ekipmanın zengin bir teklifini sunar.

Neden 2024 Fuarına katılmalısınız? 

  1. Şirketinizin şu anda tıp alanında geliştirdiği yeni ürünleri, teknolojileri ve projeleri vurgulama fırsatından yararlanacaksınız.
  2. Yeni potansiyel müşterilerle tanışacak ve yeni sözleşmeler imzalama fırsatını elde edeceksiniz.
  3. Romanya ve Avrupa genelinde tıp endüstrisindeki en son yatırımlar ve trendler hakkında bilgi sahibi olacaksınız.
  4. İlgili profesyonel ziyaretçiler – Hem sergileyiciler hem de bu endüstrinin en önemli ziyaretçileri sizin müşterileriniz olabilir. 

Fuar Galeri