Skip to content Skip to footer

ULUSLARARASI MOBİLYA VE DEKORASYON FUARI

The International Exhibition for Furniture and Decoration (Home in)-2024

Fuar Tarihi: 9-12 MAYIS 2024

Organizatör: Trust International Group

Şehir/Ülke: Kahire-MISIR

Fuar Alanı:Cairo International Conference Center in Nasr City

Mobilya ve mobilya sektörüne yönelik en yeni çözümleri sunan, mobilya, dekorasyon ve mobilya konusunda uzman firmaları bir araya getiren ideal fuardır.

Dört gün boyunca mobilya, dekorasyon, mefruşat, yatak vb. konularda en yeni ürünler ve modern modeller her oturumda 30.000’i aşan çok sayıda ziyaretçinin beğenisine sunulacak.

Home In fuarı her zaman mobilya ve dekorasyon dünyasındaki yeni olan her şeyi sunmasıyla öne çıktığı gibi, Kahire Valiliği ve diğer Mısır valiliklerinden gelen ziyaretçilere de fuar dönemi boyunca her zaman özel indirimler ve indirimler sunuyor.

Home In sergisi aynı zamanda tüm ziyaretçilere ücretsiz olması ve sergiye giriş ücretinin olmamasıyla da öne çıkıyor. Katalog ayrıca ziyaretçilere ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

Bu nedenle sizi 9-12 Mayıs 2024 tarihleri ​​arasında Nasr Şehri – Kahire’deki Kahire Uluslararası Konferans Merkezi’nde (Salon 1.2.2) düzenlenecek olan Uluslararası Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’na katılmaya davet etmekten onur duyuyoruz. 3.4).

Piyasaları canlandırmak ve mobilya sektörüyle ilgilenenlere ve evlenmek üzere olanlara bu sektör hakkında bilgi edinme fırsatı sağlamak amacıyla ev mobilyası, döşeme ve dekor üretiminde uzmanlaşmış Mısırlı seçkin fabrika ve şirketlerden oluşan elit bir grup yer alacak. Mobilya, döşeme ve dekorasyon sektöründeki her şey yeni ve en son modeller..

Fuar Galeri